11 největších prohřešků v pánské business módě, kterým se vyhýbejte obloukem 2/2

kaufman

6. Neudržovaný oděv a obuv

Oblek by měl být vždy čistý a udržovaný, stejně tak celkový zevnějšek (upravené vlasy, nehty, ruce, čisté boty). Nezapomínejte, že první dojem je část úspěchu i neúspěchu. „A když jsme u těch bot, tak lakované obuvi se raději vyhýbejte.

 

7. Nepadnoucí oblek

Bohužel s tímto módním přešlapem se setkáme poměrně často. Hodně mužů si zvolí nevhodnou velikost obleku, nebo jim nesedí samotný střih. Problém je také v tom, když muž zhubne, nebo přibere, tak oblek, který před rokem sedl, nyní není to pravé ořechové. „Zejména je třeba ohlídat si délku rukávů, nohavic a náramenic, to vše by mělo být opravdu na míru.

8. Nošení slim fit oděvů, pokud na to nemám postavu

V tomto případě je potřeba trocha sebekrititky. Pokud máte pár kilo navíc, raději dejte přednost klasickému střihu. „Zapínání Slim fit košile se u mužů s větším bříškem může rozevírat, více přiléhavý střih ještě podtrhne nedokonalost jejich postavy. Ale pozor, ani oblek o číslo větší není to pravé ořechové.

9. Košile s krátkým rukávem do obleku nepatří

„V žádném případně nenosit do obleku košili s krátkým rukávem. Pokud je horko a odložil jsem sako, mohu si rukávy na košili vyhrnout. Tedy, I když to v létě často svádí ke krátkému rukávu, vyhněte se tomuto módnímu přešlapu doslova obloukem.

10. Příliš krátká nebo příliš dlouhá kravata

„Nic nepůsobí více komicky. Správná délka kravaty je ke sponě opasku.

 

11. Zapnuté knoflíčky

Nezapínáme všechny knoflíky u saka, minimálně spodní necháme rozepnutý.

Co do obleku rozhodně nepatří 

  • Boty s plochou špičkou.
  • Boty s příliš špičatou špičkou (kovbojky).
  • Tenisky, sandále, žabky.
  • Tričko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Obchodnická předsevzetí: Jaké cíle si dávají obchodníci

Začnu obchodovat moderně. Budu klientům posílat personalizovaná videa. Udělám si svůj vlastní leadgen systém. Na sociálních sítích se budu profilovat jako odborník na tematiku, která souvisí s mým oborem. Stanu se mistrem plánování. Budu cestovat po světě a díky online nástrojům nablízku klientům. Nastavím si svoje finanční cíle výš, než kam […]

Subscribe US Now