Jaký je Štír v businessu? Rozhodný a ctižádostivý!

kaufman

Štíři mají rádi věci pod kontrolou

Štíři potřebují mít věci pod kontrolou. Dokáží druhého velmi rychle přečíst a udělat si o něm obrázek. Daniel souhlasí, že ne nadarmo se říká, že Štír má být něco jako špion. Ví o všech všechno a ven dává jen věci, které sám chce, aby se ven dostali. Tato vlastnost jim ovšem umožňuje jít při řešení problémů hluboko pod povrch.

Muž vs. žena ve znamení zvěrokruhu Štíra

Muže Štíry obklopuje jejich energie a tajemství. Můžete od nich čekat intenzivní vztah. Připravte se však na to, že vám nebude malovat svět narůžovo, raději vám strhne pásku z očí, pokud si bude myslet, že žijete v klamu. Ženy narozené v tomto znamení jsou přitažlivé, hrdé a sebevědomé. Bude vás mít přečteného hned od začátku. Ale i tato vlastnost má svou výhodu. Pokud vás dobře zná, dokáže v mnohém odhadnout, co v životě hledáte a potřebujete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

11 největších prohřešků v pánské business módě, kterým se vyhýbejte obloukem část 1/2

1. Příchod na schůzku v běžném oblečení Máte důležitou business schůzku a oblékl jste si na sebe rifle, triko nebo sportovní košili? Můžete mít sebedražší značkové oblečení, ale k businessu zkrátka patří oblek. 2. Špatná volba látky obleku „Lesklý oblek sice působí zajímavě a neotřele, ale na obchodní jednání rozhodně nepatří, to […]

Subscribe US Now