Elegance v každém detailu.

kaufman

Móda, která je dostupná každé ženě

Také si říkáte, jak jí to neskutečně sluší a pak si jen povzdechnete, že na takhle drahé oblečení zkrátka nemáte? Ale pozor! Ženy často volí outfity od běžných módních řetězců, které nejsou nikterak předražené. Navíc i mezi neznačkovým oblečením lze najít pár zajímavých kousků.  

 

Naučte se nosit decentní oblečení s maximální dávkou noblesy

Ačkoliv ženy mají v oblékání mnohem více možností než muži, v byznyse je pro ně mnohem těžší, najít vhodný outfit. Ten by měl odpovídat tomu, jak významná je událost, na kterou se chystáte. Zároveň je důležité, dbát na aktuální roční období, komfort, eleganci a nepřeplácanost. Je toho zkrátka mnoho. Proto je vždy lepší sáhnout po jednodušším modelu, ke kterému můžete zvolit výraznější doplňky.

Doplňte svůj šatník snadno a hravě

  • Lodičky na podpatku.
  • Dávat přednost jednobarevným outfitům
  • Místo kabelky, decentní psaníčko.
  • Dbát na doplňky.
  •  účes musí být perfektní, vlasy nosí buď rozpuštěné, nebo zapletené v elegantním drdolu.

 

Šaty podtrhují ženskou krásu

K ženám zkrátka patří šaty a sukně.  Šaty v délce těsně nad kolena. Tato délka šatů sluší prakticky každé ženě, bez ohledu na postavu, a působí velmi elegantně. Zkrátka ani krátké, ani dlouhé.

 

Barevně sladěný klobouček

Pokrývka hlavy musí barevně ladit s tím, co máte zrovna na sobě. A protože klobouky jsou stále IN a v létě vás navíc ochrání před silnými slunečními paprsky, byla by škoda je nenosit třeba i do práce.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Chyť mě, když to dokážeš: Jak dokázat, aby klienti naháněli vás

Mantra je: „Neprodávat, ale POMÁHAT!“ Postupem času jsme si potvrdili, že efektivní obchodní konverzaci lze vést jen v případě, kdy lidé uhánějí vás, a tak jsem se definitivně začali přesouvat z pozice obchodníka, který jen tupě prodával svůj produkt, do role poradce, který má hluboké jedinečné znalosti o celé problematice. Takové […]

Subscribe US Now