Jaké vlastnosti dělají z Býka skvělého obchodníka?

kaufman

Lidé narození v datu 21. 4.–21. 5., tedy ve znamení Býka, se vyznačují především svou vytrvalostí a pracovitostí. Obchodník ve znamení Býka je klidný, stabilní, trpělivý a praktický. Protože má rád materiální zázemí a životní jistoty, svou kariéru si buduje promyšleně. Zeptali jsme se Jiřího Šedka, obchodníka MLM, které 3 vlastnosti Býka mu pomáhají v businessu nejvíce. Jednoznačně houževnatost, racionálnost a leadership.

Lidem ve znamení Býka trvá, než se pro něco rozhodnou, jsou rozvážní a přemýšliví. Pokud ale dospějí do stádia rozhodnutí, nic je nezastaví. Určitě Býka do ničeho netlačte, nebo se „zabejčí“ a vy s ním nehnete. Býk je realistický, můžete se spolehnout, že co slíbí, to také dodrží. Je také důkladný, bude vždy připraven. Až vás to překvapí.

 

Bejci, spěchejte pomalu!

Býka je těžké pro něco nadchnout či ho spontánně strhnout k nějaké akci. Potřebuje si vše důkladně promyslet a zvážit. Vše, co buduje, buduje pomalu, ale jistě. Jeho životní krédo zní: Spěchejte pomalu. To, že je Býk pomalý, neznamená, že nemá výsledky. Netlačte na něj a nesnažte se ho přemotivovat. Dejte mu prostor, ocení to. Chcete-li obchodníka Býka motivovat, nabídněte mu raději jistoty, nesnažte se ho uhnat přes emoce.

Býk nemá v oblibě změny za každou cenu, trvá to, než ho přesvědčíte. Pokud je to změna k lepšímu, tak do toho jdeme. Když se tedy má něco zásadního měnit, potřebujeme mít silné opodstatnění, proč. Nezapomeňte tedy dát Býkovi racionální argumenty, hlavně fakta, která budou hovořit pro změnu.

 

Muž vs. žena ve znamení zvěrokruhu Býka

Muž ve znamení Býka je opatrný, nenechá se vyburcovat k nějaké ztřeštěné akci. Má všechno dopředu promyšlené. Pokud by chtěl opak, dá vám to najevo. Muž Býk nestaví vzdušné zámky, všechno, co řekne, také zařídí. Žena ve znamení Býka stojí nohama pevně na zemi. Není vrtkavá, má smysl pro pořádek, tradice a povinnosti. Otevřeným konfliktům se vyhýbá, pokud jí někdo nesedí, prostě ho ignoruje.

3 tipy pro obchodníky v Býku:

  1. Býk vidí někdy věci subjektivně, pro ostatní jednoduše. Zkuste vnímat okolí a netrvat vždy na svém.
  2. Lidé narozeni ve znamení Býka jsou tvrdohlaví až umínění. Dělá jim problém uznat, že někdo jiný než oni mohou mít pravdu. Zkuste si přiznat, jestli to tak není, i když to bude těžké.    
  3. Býci mají rádi hezké a útulné prostředí. Potrpí si také na komfort. Opusťte někdy tento komfort a vydejte se za svými sny, nebudete litovat.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

#girlboss: Jak se nevzdat i v bolestivé životní situaci?

Co se stalo, stalo se 1. Pojmenujte si, co se stalo – zcela objektivně – a jaký je váš současný stav. Proč? Potřebujete vidět celou pravdu a nepřikreslovat si ji, abyste mohla určit, jaký bude další postup. Osvědčený způsob zhodnocení je sepsat vše potřebné na velkoformátový papír a vytvořit diagram, na kterém jasně […]

Subscribe US Now