5 kroků, jak překonat strach a akcelerovat sales výsledky

kaufman

1. Uvědomte si svůj strach a přijměte jej

Spousta lidí se se strachem bojuje tím, že se jej snaží odstranit. Jiní jej ignorují, ale tím strach jen roste. Nebraňte se strachu, ale jen si ho všimněte a uvědomte si ho. Když jej vezmete na vědomí, ubere mu to sílu a vy s ním budete moci vědomě pracovat. Když jej rozpoznáte, budete si moct ujasnit, co opravdu chcete, a vědomě podle toho jednat navzdory strachu, který cítíte. “Strach nedokáže potajmu motivovat vaše jednání, pokud si budete zcela vědomi jeho existence,”.

2. Zastavte se a prožijte si ho

V okamžiku, kdy si strachu všimnete, neutíkejte od něj, ale naopak se zastavte a prožijte si ho. : “Skutečný prožitek strachu není zase tak špatný, jak si možná myslíte.” Dovolte si ho pořádně poznat. Kde v těle jej cítíte? Jaké myšlenky vás napadají? Co máte nutkání udělat? Nejednejte podle něj, pouze se s ním nezávisle seznamte, pouze tak pro vás přestane být něčím neznámým, ale brzy se stane vaším starým známým.

 

3. Povzbuzujte se

Strach většinou pochází z nějaké zkušenosti z dětství, kdy se vám něco nepovedlo a tento neúspěch si nesete s sebou celý život. Pochází z té části vaší osobnosti, která potřebuje být milována a utěšena. Proto sami sebe utěšujte větami typu „To zvládnu“ a „To vyjde“. Uvědomte si, že co se nachází uvnitř, to se projeví vně, na co myslíte, to si přivoláte.

4. Napojte se na to, co chcete

Abyste narušili sílu starého návyku, nalaďte se na to, co skutečně chcete. “Vaše přání osvobodit se od starého návyku musí být silnější než jeho setrvačná síla,”  Uvědomte si, proč a jak moc to chcete, připomínejte si svou touhu a důvody.

5. Učiňte vědomou volbu

Rozhodněte se vědomě, zda se budete řídit svým strachem, nebo se budete věnovat tomu, čemu skutečně chcete. V předchozím bodu jste si vykreslili důvody, proč byste se navzdory strachu měli vydat tam, kam chcete, tak pro vás nebude těžké rozhodnout se pro svá přání. Užijte si tu svobodu, která přijde po osvobození se od strachu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Deník novopečeného obchodníka „Je OSVČ to pravé ořechové?“

Deník novopečeného obchodníka : „Je OSVČ to pravé ořechové?“ Obchod není běžné zaměstnání Opravdové obchodníky beru jako osoby, které myslí jinak a rozumí penězům. To znamená, že když si v hlavě srovnají, kolik zaplatí na daních v zaměstnání na plný úvazek vs. OSVČ, tak jim dojde, že tudy cesta nevede. Zároveň je […]

Subscribe US Now