Změňte způsob, jakým trávíte volný čas! 4 cesty, jak si urychlíte cestu k úspěchu

kaufman

1. Sport

I když jste tuto radu slyšeli tak stokrát, stejně ji dáváme na první místo. Je všeobecně známo, že pravidelná pohybová aktivita pozitivně ovlivňuje kreativitu, sebedůvěru i výdrž, a to jak v pracovním, tak i v osobním životě. Sport jak známo posiluje nejen svaly, ale i disciplínu. Zařaďte fitness session ráno před prací či v poledne mezi schůzkami. Slibujeme, že už za pár dní budete žít jiný život!

2. Trávit čas v přírodě

Nepotřebujete výzkumy, abyste si všimli, že současný životní styl přispívá k řadě zdravotních problémů i k poruchám chování. Nehledě na absenci pocitu štěstí a naplnění – ten se v uzavřených budovách  dlouhodobě pěstovat nedá. Jen těžko může někdo podávat stoprocentní výkony, pokud celé týdny dýchá prach v klimatizovaných místnostech a pracuje pod umělým osvětlením. Ambiciózní lidé si doplňují energii aktivním pobytem v přírodě.

3. Odpojit se

Najděte si čas na víkend, nebo alespoň den, kdy vypnete všechny komunikační přístroje. To znamená žádný internet, žádné e-maily a hlavně žádná sociální média. Naučte se vypínat na noc mobilní telefon, aby jste měli jistotu a vnitřní klid, že vám nikdo nenaruší klidný spánek. Zvládnete to?

4. Starat se o sebe 

Důležitý je i relax, jsou různé způsoby jak relaxovat, tady pro vás máme pár tipů:

Joga, sauna, čtení knihy, poslouchání klidné hudby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

5 kroků, jak překonat strach a akcelerovat sales výsledky

1. Uvědomte si svůj strach a přijměte jej Spousta lidí se se strachem bojuje tím, že se jej snaží odstranit. Jiní jej ignorují, ale tím strach jen roste. Nebraňte se strachu, ale jen si ho všimněte a uvědomte si ho. Když jej vezmete na vědomí, ubere mu to sílu a vy s ním budete moci […]

Subscribe US Now