Snadný trik, jak se přestat podceňovat!

kaufman

Chcete si před důležitou schůzkou, vystoupením nebo nepříjemným telefonátem zvýšit sebedůvěru? Do vteřiny ji máte mít!

Vyčítáte si v klíčových momentech, že nejste dost talentovaní, výřeční, štíhlí, blonďatí, dokonalí? Když si nevěříte, zbytečně přicházíte o životní šance. Přitom na jejich zvládnutí určitě máte. Jen si vybavte ten pocit, když jste něco zvládli, i když jste předtím lehce pochybovali. Ať to je uběhnout 5 km, vystoupit před plným sálem nebo získat pro firmu nového klienta, máte na to!

Naučte se pracovat s vnitřním hlasem

Scénáristka a spirituální lídr Kris Carr prozradila skvělý recept, jak o sobě přestat pochybovat. Vyhrabejte v rodinném albu fotku sami sebe jako dítěte. Co se Vám při pohledu na ni instinktivně vybaví? Určitě budete toužit bezbranné miminko ochraňovat před vším zlým, poskytnout mu lásku a péči. Tak proč teď totéž stvoření týráte větami „na to nemáš“ a „stejně nikdy nebudeš jako Honza“?

Tip na instantní sebevědomí

Fotku noste ode dneška v peněžence a kdykoli se začnete podceňovat, vytáhněte ji a zadívejte se na sebe. Vždyť velkou část z toho dítětě máte dodnes v sobě! Podporujte ho ve snech a výzvách. On ten vtíravý hlas ve Vaší hlavě to s Vámi myslí často dobře – chce, abyste překonali sami sebe. Nesoutěžte s ním – spolupracujte. Vnitřní hlas může být Váš učitel, když se s ním naučíte správně komunikovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

8 easy tipů, jak se zbavit starostí

Strach. Obavy. Starosti. Začínají hlodavou myšlenkou. Ta vytvoří celou řadu dalších myšlenek. A než se nadějeme, naše mysl bouří. Nedokážeme myslet racionálně, uvnitř nás je chaos. Přepínáme fyzickou i duševní energii a bojujeme nepřítelem. Jak z toho ven? 1. Obavy, které se nestaly „Když se podívám zpátky na všechny svoje […]

Subscribe US Now