Minutovka – Úspěšný manager 1

Každý manager chce být úspěšný, je však třeba dodržet​​ pár pravidel

 
1.​ Vytvořit si respekt . Lidé vás musí respektovat, ale zároveň vás musejí mít rádi, to není zrovna lehké. Zaměstnanci musejí dostávat med i bič . Buďte jim kamarádem a zároveň skutečným šéfem. Nejlepší je být tak zvaný minutový manager. Minutový manager je usměvavý, milý,   ale jak mile vycítí, že přestává být respektován, tak okamžitě otočí a ukáže kdo je tady pán. Během vteřiny se dokáže změnit na přísného šéfa. Zaměstnanci vědí, že šéf je skvělý, ale také dokáže být zlý.
2. Vždy dodržte své slovo. Co manager řekne, to platí. Je jedno zda se jedná o odměnu, slib či potrestání, zkrátka to musíte dodržet. V očích zaměstnanců  jste šéf, který drží slovo.
3. Svou práci vykonávejte na 100% celý den. Chcete aby zaměstnanci odváděli  skvělou práci, pokud Vy sám to neděláte, co pak chcete po nich?
4. Vyjadřujte svému týmu uznání. Pokud je budete chválit, budou se snažit  ještě více. Povzbuzujte je ať chtějí vědět více.
Další 4 pravidla se dočtete v příštím článku – ÚSPĚŠNÝ MANAGER 2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

4 cesty k získání upřímné a kritické zpětné vazby od zaměstnanců

Nejspíš všichni už jsme někdy slyšeli vedoucího pracovníka, co o sobě s hrdostí prohlašuje, že je velice otevřený návrhům a není třeba se bát ho oslovit i s kritickým názorem. I kdyby tyto názory skutečně všechny vyslechl, můžete stejně dobře mluvit do dubu, protože je skutečně neposlouchá a vůbec nic […]

Subscribe US Now