Nedokážete nic nakreslit?! Nevadí! Máme snadné řešení pro

Nedokážete nic nakreslit?! Nevadí! Máme snadné řešení pro každého!

Potřebovali byste své myšlenky vyjádřit graficky, ale bojíte se, že vaše čmáranice budou každému akorát tak pro smích? Teď už se nemusíte ničeho bát! Ukážeme vám, jak během pár vteřin kreslit tak, že i profesionální malíř bude závidět!

Google v loňském roce vypustil do světa nový nástroj AutoDraw, který slouží „grafickým nešikům“ k převodu schematicky malovaných nákresů na profesionálně vypadající obrázky. Výsledek je funkční a někdy až překvapivě působivý! Pojďte si to zkusit!

Jak na to?

Nebojte se, půjde to bez dlouhého školení. Celé je to vlastně velice jednoduché…

Po spuštění začněte tím, že zapnete ikonku nalevo, která je 2. shora (pero s hvězdičkami). Tím aktivujete kouzelnou funkci, kdy se vám po každé vaší nakreslené čáře budou objevovat navrhované nápady. Stačí, když velice přibližně něco načrtnete a hned se můžete podívat do řádku nahoře s návrhy. Pak na ně jenom klikněte a je nakresleno!

Druhou ikonou odspoda v levém sloupci (šipka vlevo) můžete vrátit poslední krok, pokud s posledním tahem nebudete spokojeni.

Jakmile máte hotovo, stačí kliknout na obrázek a dát ctrl + c nebo pravý klik myši a kopírovat. Pak obrázek vložte, kde budete chtít.

Zbytek ikon funguje podobně jako v malování

Pokud budete chtít i barvičky, klikněte na kyblík a zvolte barvu.

Pro vložení textů stačí kliknout na ikonu „T“.

Jestliže byste rádi malovali bez neustálého nabízení návrhů, klikněte na pero hned pod tím s hvězdičkami, které jsme vám popisovali v prvním kroku.

 

A to je vše přátelé, nic víc v tom nehledejte…

Je to prosté a rychlé!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Jak minimalizovat rizika podnikání

Zajímá vás, jakým způsobem minimalizovat rizika, která souvisí se samostatně výdělečnou činností? Pak jste tady správně! Pomůže vám hned několik našich tipů. Nezáleží na tom, zda jste uvážliví nebo spíše nebojácní střelci, v podnikání se vždy vyplatí investovat pouze tolik času a peněz, kolik si můžete v případném neúspěchu dovolit ztratit. Raději si […]

Subscribe US Now